O firmie

Firma Adamtex powstała w 1999 roku na bazie doświadczenia nabytego przez właściciela podczas długoletniej pracy w przemyśle lniarskim, podbudowanego wykształceniem włókienniczym średnim i wyższym na Politechnice Łódzkiej oraz w wyniku fascynacji lnem.

Tkaniny lniane są wyjątkowo piękne. Proste a jednocześnie luksusowe, tradycyjne i eleganckie. Charakteryzują się pięknym połyskiem, pewną sztywnością, ciekawą fakturą powierzchni, wyjątkową kolorystyką. M.in. te cechy czynią z tkanin lnianych  wspaniałe tworzywo do projektowania i produkcji wyrobów służących do dekoracji naszych mieszkań tworząc niepowtarzalny klimat. Wyroby lniane mogą rownież być niebanalnym prezentem dla osób bliskich i znajomych .

Z pasją projektujemy i produkujemy nasze wyroby lniane biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów.

Produkujemy przede wszystkim elegancką galanterię stołową: obrusy, serwety, bieżniki, serwetki, zasłony. Szczegóły w zakładce Nasze wyroby.

Nasza strategia to: wysoka jakość i bogate wzornictwo oparte na trendach  mody śledzonej systematycznie na międzynarodowych targach w Paryżu, Frankfurcie i Mediolanie oraz produkcja oparta wyłącznie na tkaninach z polskich zakładów lniarskich.

Realizację  tych celów gwarantuje profesjonalny zespół osób o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach  oraz specjalistyczny park maszynowy i dobra współpraca z producentami tkanin.

Nasza bogata oferta skierowana jest do: sklepów,  hurtowni, hoteli, restauracji i odbiorców indywidualnych.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów oraz rzetelnej współpracy zyskaliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów na polskim rynku i za granicą.

Za granicą współpracujemy z klientami w Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Kanadzie.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do owocnej współpracy

   Z poważaniem

   mgr inż.  Adam Jaworski  - właściciel

 
2011© Adamtex   Wszystkie prawa zastrzeżone
Krosno ul. Suchodolska 89, tel./fax:13 43 266 09