111 222 333 444 555 666

Serwety lniane

Lniane serwety o wymiarach 90x90cm. Wysokiej jakości len, wykończenie ozdobną plisą, frędzlami lub haftem. Zapraszamy!

Oferowane w sklepie serwety lniane będą piękną dekoracją stołu. Doskonale sprawdzą się na co dzień, a także w świąteczne dni. Wysoka jakość lnu sprawia, że oferowane przez nas serwety prezentują się bardzo elegancko i stylowo.

 

Lniane serwety – sklep internetowy


Len jest naturalnym materiałem, z którego powstają piękne produkty. Nasze lniane serwety możesz kupić w atrakcyjnych cenach, które są adekwatne do wysokiej jakości produktu. Dostępne są lniane serwety z haftem, lniane serwety z frędzlami, a także inne ciekawe propozycje. Każdy z pewnością znajdzie tu serwety lniane, które spełnią jego oczekiwania.

 

Dużą popularnością cieszą się serwety lniane w kratę, serwety lniane z koronką, a także inne produkty. Wyglądają bardzo stylowo. Stanowią wspaniałą dekorację wnętrza. Nadają mu niepowtarzalny klimat.

 

Serwety lniane na prezent


Serwety lniane są doskonałym pomysłem na prezent. Obdaruj bliską sobie osobę. Lniana serweta sprawi dużo radości osobom, które cenią wysoką jakość produktów oraz styl. Serweta lniana to podarunek, który jednocześnie jest praktyczny i piękny. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi produktami.

 

Zobacz nasze Serwety lniane